Vítáme Vás na webových stránkách VCC Veteran Car Club Cheb v AČR .

Dne 1. Srpna 2021 proběhne již XXII.MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ ELEGANCE HISTORICKÝCH VOZIDEL.

Přihláška a propozice 2021

Anmeldung und richtlinien 2021

Výstava a soutěž se již tradičně koná ve Františkových Lázních.
Přihlášky do soutěže můžete zaslat do 25.7.2021. na adresu:
VCC Veteran Car Club Cheb V AČR e.mail : mirko.majer@seznam.cz
nebo předat na místě v den konání akce.

Příhlášku na soutěž si múžete stáhnout s s našich stránek

Kontaktní adresa klubu:

Mirko Majer

26.dubna 15, Cheb, 35002

mobil +420 602 626 394  

e-mail : mirko.majer@seznam.cz

 

Přátelé veteranisti  ,majitelé krásných aut a motocyklů !

Chtěl bych Vás za VCC Veteran Car Club Cheb v AČR informovat a zároveň pozvat na odloženou soutěž ze známých důvodů z 1.května na 1.srpna 2021 do Františkových Lázní na tradiční XXIII. ročník Mezinárodní soutěže elegance historických vozidel k slavnosti oslav Františkových Lázní ! Tyto oslavy jsou třídenní od 30.července až do 1.srpna 2021 . Náš klub se zúčastní v neděli 1. srpna soutěži elegance historických vozidel ! To se bude konat už tradičně na Národní třídě ve Františkových Lázních. Vzhledem tomu ,že situace byla velmi nejistá a nepřehledná, nemohli jsme Vás informovat již dříve a ani to dát do kalendáře veteránských akcí! Dále bych vás chtěl informovat ,že přihlášky budou na našich stránkách ,jak česky tak i v němčině. Můžete se na nás kdykoliv obrátit prostřednictvím kontaktů: e-mail mirko.majer@seznam.cz, tel.+ 420 602 626 394.

Propozice budou také na webu VCC Cheb. Součástí naší akce je právě již zmíněná oslava Františkových Lázní a začátek bude již v 8.oo hod. a předpokládaný konec v 16.oo hod. Program je upřesněn v propozicích soutěže! Pro již stále účastníky budou zaslány přihlášky na jejich e-mailovou adresu. Budeme se těšit na Vaší návštěvu a uděláme vše ke spokojenosti soutěžících!

Mirko Majer – předseda klubu a ředitel soutěže
Mirko Majer
mirko.majer@seznam.cz
Budeme testovat auta a motorky na historickou původnost a také klubovou testaci a i  testaci historického vozidla !! Zájemci  se můžou kontaktovat na výše uvedenou e-mailovou adresu , nebo mobil +420 602 626 394 . Budeme Vás informovat i nadále o našich aktivitách !!

V nejbližších dnech, budou naše stránky dohotoveny i s historii 18. ročníků v galerii – foto

 

Oldtimer Freunde, Besitzer schöner Automobile und Motorräder!

Ich möchte Sie im Namen des VCC Veteran Car Club in AČR informieren und zugleich zum XXIII. Jahrgang des traditionellen „Internationalen Wettbewerbs der Elegance historischer Fahrzeuge“ einladen. Der Wettbewerb findet im Rahmen der Feierlichkeiten der Stadt Františkovy Lázně (Franzensbad) statt.

Diese Feierlichkeiten dauern drei Tage und zwar vom 30. Juli bis zum 01. August 2021.

Unser Club beteiligt sich am Wettbewerb der Elegance historischer Fahrzeuge am Sonntag, dem 01.08.2021. Der Wettbewerb findet – bereits traditionell – auf der Národní třída in Františkovy Lázně statt.

Bezüglich der unsicheren und unübersichtlichen Situation der letzten Monate, konnten wir Sie nicht schon früher informieren, bzw. es in den Kalender der Oldtimer Aktionen schreiben. Aus Gründen der Pandemie, mussten wir unseren Wettbewerb verlegen (vom 01. Mai 2021 auf den 01. August 2021).

Wettbewerbsanmeldungen und Regeln finden Sie auf unseren Webseiten www.vcccheb.cz und das in tschechischer und deutscher Sprache. Sie können sich auch mittels E-Mail: mirko.majer@seznam.cz oder telefonisch (Handy/Mobil) unter:   + 420 602 626 394 informieren.

Teil unserer Aktion ist die bereits erwähnte Feier der Stadt Františkovy Lázně von 08:00 bis ca. 16:00 Uhr (Programm siehe VCC Cheb-Webseiten). Teilnehmer, die bereits früher teilgenommen haben, bekommen die Anmeldung per E-Mail. Wir freuen uns auf Ihren Besuch. Wir werden uns bemühen alles für die Zufriedenheit der Wettbewerbs-Teilnehmer und Besucher zu tun. Mirko Majer – Club Vorsitzender und Direktor des Wettbewerbs